TurkishEnglishGermany
Web & Yazılım

Kurumunuzun en önemli ihtiyaçlarından biri olan web sitesi, tüm iş süreçlerinizin en etkili biçimde anlatıldığı mecra olarak öne çıkmaktadır.

Web sitenizin, ürün ve hizmetlerinizle uyum içinde tasarlanması, kolay kullanılır ve akılda kalıcı olması için, konusunda uzman ve yaratıcı ekibimizle size özel web sitesi yazılım geliştirme ve tasarım çözümleri sunuyoruz. Web siteniz tüm mobil cihazlara (iphone, ipad, android, windows phone), tarayıcılara uygun olarak hazırlanacak ve arama motoru optimizasyonu yapılacaktır.

Dinamik Web Sitesi: Ana tasarım oluşturulduktan sonra web sitelerinin içeriklerinin sitenin sahibi tarafından güncellenebildiği yapılardır. Bu sayede sizin için hazırladığımız yazılımla dilediğiniz zaman kendi web sitenizde istediğiniz güncellemeleri yapabilirsiniz.

İçerik Yönetim Sistemi: Web sitenizin tüm içeriklerini kolayca yönetebilmenizi sağlayan bir sistemdir. Hazırladığımız yönetim paneli ile web sitenizde istediğiniz güncellemeleri yapabilirsiniz. Web sitenizin tasarımında değişiklik olsa bile içerik bilgileriniz asla kaybolmayacaktır. Web sitenizdeki her bir güncelleme için dışarıya bağımlı kalınmadığından web sitenizde yapacağınız güncellemelerin neden olduğu teknik destek harcamalarından kurtulursunuz.

Temel Web Sitesi Yapısı:

• Veritabanı olarak MsSql kullanılmaktadır.
• Animasyonlar Javascriptile tasarlanmaktadır.
• Sitenin link yapısı SEO (arama motoru optimizasyonu) uygun olarak yapılmaktadır.
• Sitenin yazılımı Google Web Araçları ile entegre biçimde çalışmaktadır.
• Sitede şifre ile girilebilen kontrol paneli bulunmaktadır. Site üzerindeki değişiklikler sizin tarafınızdan veya istenildiğinde bizim tarafımızdan yapılabilecektir.